menu
Angielski
Plastuś
Aktualności Angielski Teatr Zapisy i opłaty Nasza kadra Co robimy Warunki lokalowe Kontakt Archiwum

14.11.2018

What is it?

W październiku i listopadzie Paddington zabiera nas do ogrodu. Oto efekty ćwiczenia z listening(słuchania) na podstawie wiersza "Colours, colours everywhere". W ten sposób ćwiczyliśmy kolory i pytanie "What is it?". więcej »
 

17.09.2018

Cykl środowy:"Angielskie podróże z Paddingtonem " to nauka języka w praktyce.

Język angielski z Ciocia Kamilą: Podczas zajęć dzieci wraz z Paddingtonem - najbardziej znanym misiem w Wielkiej Brytanii, wybiorą się w podróż do ogrodu, przekonają się co to znaczy być artystą czy detektywem. Pozwiedzają z misiem świat . Zajęcia mają charakter warsztatów, nastawione są na osłuchanie dzieci z językiem, konwersacje i spontaniczne reagowanie po angielsku.
 

28.06.2018

Welcome to Great Britain - national symbols

więcej »
 

21.05.2018

This is our HAPPY HOUSE

Where is kitchen? Where is bedroom? We learn about parts of the house. więcej »
 

29.03.2018

Środowy cykl zajęć - angielski na żywo - nowy temat: "Happy house" .

Podczas zajęć prowadzonych w języku angielskim zabieram dzieci w podróż po ich własnym domu. Odwiedziny najważniejsze miejsca: pokój dzienny, kuchnię, łazienkę, sypialnię i ogród . Wszystko po to by nie tylko poznać słownictwo, ale by nauczyć się podstawowych zwrotów, zapytać czy nie pomóc w codziennych czynnościach domowych, wiedzieć jak poprosić o coś do picia i jak zaproponować rodzicom spędzenie wspólnie niedzielnego południa. Zajęcia nastawione na interakcję i spontaniczne reagowanie.
 
« starsze