menu
Aktualności
Plastuś
Aktualności Angielski Teatr Zapisy i opłaty Nasza kadra Co robimy Warunki lokalowe Kontakt Archiwum

28.02

Co będzie się działo w LUTYM…?

więcej »
 

12.02

W TEATRZE NIEWIELKIM...

Dzieci z grupy ZERÓWKA i JEŻYKI pojechały do Teatru Niewielkiego na przedstawienie taneczne do muzyki francuskiego kompozytora E. Satie i do kompozycji fortepianowych R. Kulczyckiego pt. „HU HU HA!”. Spektakl w przystępny i intrygujący sposób wprowadził dzieci w świat muzyki poważnej i sztuki tańca, a także nauczył, że ciekawe opowieści można snuć niekoniecznie przy pomocy słów.  więcej »
 

11.02

WIELKIE PRANIE W PRZEDSZKOLU

Grupa ZERÓWKA i SOWY postanowiły wspólnymi siłami odświeżyć przedszkolne ubranka. Pranie również może być przyjemną czynnością, a przy okazji dzieci ćwiczyły pocieranie, wyżymanie, strzepywanie oraz rozwieszanie, czyli łączenie przyjemnego z pożytecznym :) więcej »
 

11.02

GRY PLANSZOWE, ZRĘCZNOŚCIOWE I ZABAWKI...

W drugim tygodniu projektu „Bawimy się bez zabawek” tematem przewodnim było „Gry, planszówki i zabawki…”, wszystkie grupy tworzyły z materiałów wtórnych różnego rodzaju pomoce i gry... Starsze dzieci z dużym zaangażowaniem przygotowały dla młodszych przedszkolaków własnoręcznie wykonane zabawki. więcej »
 

5.02

MIASTO W RÓŻNYCH ODSŁONACH...

W pierwszym tygodniu projektu „Bawimy się bez zabawek”, tematem przewodnim było „Miasto w różnych odsłonach…”, wszystkie grupy kreatywnie tworzyły z materiałów wtórnych, domy, samochody, drzewa, zwierzęta, makiety miast…  więcej »
 
« starsze