menu
Aktualności
Plastuś
Aktualności Angielski Teatr Zapisy i opłaty Nasza kadra Co robimy Warunki lokalowe Kontakt Archiwum

28.02

W LUTYM.....

więcej »
 

16.02

WALENTYNKI

14 lutego w związku z obchodzonym Dniem Zakochanych w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia na temat przyjaźni, miłości oraz sposobów jej wyrażania. Przedszkolaki uczestniczyły w tematycznych zabawach ruchowych, dydaktycznych, plastycznych i integracyjnych, a we wszystkich zajęciach dominowały serduszka i kolor czerwony.  więcej »
 

16.02

Poznajemy instrumenty klasyczne...

W ramach edukacji muzycznej nasze przedszkolaki poznały nowe instrumenty klasyczne - werbel, kalimba, cymbałki. więcej »
 

16.02

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

"Moja Babcia i mój Dziadek to wspaniali są dziadkowie" - w naszym przedszkolu zakończyliśmy wszystkie uroczystości związane ze świętem Babci i Dziadka. Do przedszkola przybyli bardzo liczni dziadkowie przedszkolaków za co bardzo dziękujemy. Dzieci wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując programy artystyczne. więcej »
 

12.02

Plastusiowa Zerówka wyrusza do szkół

Dzieci z naszej przedszkolnej zerówki były bardzo ciekawe pobliskich szkół. W związku z tym skorzystaliśmy z zaproszenia i odwiedziliśmy Niepubliczną Szkołę Podstawową im. Janusza Korczaka "Nasza Szkoła" przy ul. Liczydło 3, a także Szkołę Podstawową nr 366 im. Jana Pawła II przy ul Strumykowej 21. Dziękujemy za wspólną zabawę i miłe przyjęcie naszych zerówkowiczów :) więcej »
 
« starsze