menu
Aktualności
Plastuś
Aktualności Angielski Teatr Zapisy i opłaty Nasza kadra Co robimy Warunki lokalowe Kontakt Archiwum

31.01

W STYCZNIU...

więcej »
 

16.01

Zajęcia przyrodnicze

Odwiedził nas Pan Roman z PER-ZOO, który przeprowadził z dziećmi zajęcia przyrodnicze pt. "Niezły system ten ekosystem". Dzieci wspólnie z gościem wyjaśniły podstawowe pojęcia związane z ekologią. Miały możliwość przyjrzenia się takim zwierzętom jak: jeż, jaszczurka, patyczak i wij... więcej »
 

11.01

Edukacja kinowa w MURANOWIE ... spotkanie czwarte

Dzieci z grupy ZERÓWKA, pojechały do kina Muranów na kolejne zajęcia z cyklu "Nowe horyzonty edukacji filmowej". Dzieci obejrzały film pt."Pettson i Findus - Najlepsza Gwiazdka". Film stworzył okazję do rozmowy z dziećmi na temat przyjaźni i dobrych zasad współżycia społecznego. Próbowaliśmy wspólnie odpowiedzieć sobie na pytania: "Jaki jest idealny przyjaciel?", "Dlaczego sobie pomagamy?" , a także dlaczego prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.
 

9.01

ILUZJONISTA - niezwykły gość w przedszkolu

Nasze przedszkole odwiedził iluzjonista, który pokazywał magiczne sztuczki. W zabawie aktywnie uczestniczyły dzieci, które po wypowiedzeniu zaklęcia czarowały. Wszystkim podobał się pokaz i często budził ciekawość i zdziwienie. Spektakl był doskonałą zabawą nie tylko dla przedszkolaków:) więcej »
 

21.12.2018

Składamy świąteczne życzenia naszym sąsiadom

Przed świętami Bożego Narodzenia dzieci z grupy ZERÓWKA wraz z nauczycielkami odwiedziły podopiecznych z Ośrodka Opiekuńczo - Leczniczego im. Sue Ryder przy ul. Mehoffera. Dzieci zaśpiewały kilka świątecznych kolęd i pastorałek oraz wręczyły upominki i pierniczki. Podopieczni byli niezwykle wzruszeni i wdzięczni za odwiedziny. więcej »
 
« starsze