menu
Aktualności
Plastuś
Aktualności Angielski Teatr Zapisy i opłaty Nasza kadra Co robimy Warunki lokalowe Kontakt Archiwum

13.11

DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI

Przedszkolne obchody z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. więcej »
 

13.11

MULTICENTRUM

Na listopadowych zajęciach w MULTICENTRUM dzieci składały przestrzenne budowle z klocków K' Nex oraz samodzielnie przy komputerach pomagały Misiowi Bu wyleczyć jego zęby i inne dolegliwości.  więcej »
 

7.11

CHWILA ZADUMY...

Dzieci z najstarszych grup odwiedziły pobliski Cmentarz Tarchomiński. Zapaliły symboliczny znicz, tym samym podtrzymując tradycje i zwyczaje związane z Dniem Wszystkich Świętych. więcej »
 

7.11

Teatr FALKOSHOW

Nasze przedszkole odwiedził Teatr FALKOSHOW z przestawieniem pt."Bajka o Szewczyku co smoka pokonał". W legendzie tej można odnaleźć przesłanie, iż czasem spryt lepszy jest niż brutalna siła, a prawdziwą odwagę prezentuje nie zawsze ten, kto najbardziej się nią chełpi...
 

30.10

szkolenie dla rodziców - „Jak prowadzić dialog z dzieckiem na temat choroby, śmierci czy rozwodu rodziców?”zapraszamy 6 listopada o 17.00 na ul. Mehoffera 57

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z psycholożką Panią Biancą-Beatą Kotoro, która odpowie na trudne pytanie: „Jak prowadzić dialog z dzieckiem na temat choroby, śmierci czy rozwodu rodziców?” Spotkanie odbędzie się 6 listopada 2018 r. o godz. 17.00 w Przedszkolu PLASTUŚ przy ul. Mehoffera 57 W przypadku braku zapewnienia opieki dzieciom w domu podczas trwania spotkania, przedszkole wyciąga pomocną dłoń zapewniając opiekę.  więcej »
 
« starszenowsze »