menu
Archiwum
Plastuś
Aktualności Angielski Teatr Zapisy i opłaty Nasza kadra Co robimy Warunki lokalowe Kontakt Archiwum

16.11.2017

URODZINY MARCHEWKI

Bardzo zdrowy każdy zuch, gdy marchewkę je za dwóch. Dzień jest bardzo wyjątkowy, bo zupełnie marchewkowy. Pomarańczowe stroje mamy i do zabawy ruszamy. więcej »
 

12.11.2017

PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA

W dniu 10 listopada wszystkie nauczycielki wzięły udział w szkoleniu w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, które zostało przeprowadzone przez rodzinną firmę Nowalscy Pierwsza Pomoc.  więcej »
 

10.11.2017

11 listopada - hołd dziś Polska składa

Dawno dawno temu, kiedy nie była nas jeszcze na świecie, ani naszych rodziców, a nawet babć i dziadków, ani nawet ich rodziców...trzy sąsiednie państwa naszego kraju, Polski chciały posiąść naszą ziemię. Niestety udało im się to. I tak oto Polska zniknęła z mapy na jakiś czas. Ale Polacy byli dzielni i postanowili zawalczyć o to, co bardzo kochają. I tak 11.11.1918 r. Polska została odzyskana, a my co roku tego dnia świętujemy nasze ZWYCIĘSTWO! więcej »
 

10.11.2017

Spacer na Cmentarz Tarchomiński - poszukiwanie Ducha.....

Dzieci z grupy "Zajączki", "Sowy" i "Zerówka" udały się na Cmentarz Tarchomiński, aby zobaczyć "ducha". Oprowadzał ich p. Bartek Włodkowski z fundacji AVE, który przybliżył im historię cmentarza. Aby spotkać ducha, dzieci musiały rozwiązać siedem zagadek. Sprawdźcie czy sobie z nimi poradziły.... więcej »
 

8.11.2017

GALERIA INSTRUMENTÓW FOLKOWYCH

Galeria Instrumentów Folkowych to jedyna w Polsce ( a może i w Europie), która zawiera zbiór około 1000 instrumentów, przeszkadzajek i zabawek muzycznych starych i tworzonych współcześnie. Dzieci z grupy SOWY miały możliwość sprawdzenia, jak brzmią niektóre z tych instrumentów.  więcej »
 
« starsze