menu
Archiwum
Plastuś
Aktualności Angielski Teatr Zapisy i opłaty Nasza kadra Co robimy Warunki lokalowe Kontakt Archiwum

15.01.2018

Zajączki w BIBLIOTECE

Dzieci z grupy "Zajączki" wybrały się na lekcję biblioteczną do Biblioteki NAUTILUS przy ul. Pancera 18. Dzieci dowiedziały się czym dokładnie jest biblioteka, co to jest wypożyczanie książek i na czym ono polega, jak wygląda praca bibliotekarza oraz jakie są reguły zachowania w bibliotece. więcej »
 

10.01.2018

TEATR WARIACJA

Teatr WARIACJA przedstawił nam opowieść pt. "Dziadek do orzechów i Król Myszy". Mała Klara przenosi się w magiczną podróż. Ojciec chrzestny dziewczynki, czarodziejskimi prezentami, wprowadza ją do krainy baśni ucząc jednocześnie dobrych manier. A kiedy Klara bierze do rąk dziadka do orzechów cały jej dziecięcy świat się zmienia. Myszy, których bała się dziewczynka, przestają być już straszne. A dziadek do orzechów staje się jej obrońcą i przyjacielem. więcej »
 

5.01.2018

Wycieczka przedświąteczna do TEATRU GULIWER

Przedstawienie pt. "GWIAZDKA" w reżyserii Roberta Jarosza więcej »
 

1.01.2018

W STYCZNIU.....2018 r.

więcej »
 

28.12.2017

MUZEUM DLA DZIECI

Zajączki wybrały się na wycieczkę do Muzeum Etnograficznego im. Janusza Korczaka w Warszawie, gdzie poznały kultury tradycyjne i współczesne. Dowiedzieli się też czym jest muzeum, kto w nim pracuje i jak się po nim poruszać, a wszystko to w formie zabawy, ciekawej przygody i niespodzianki. więcej »
 
« starszenowsze »